blank

İstanbul’da Saç Ektirmek

İstanbul’da Saç Ektirmek

Son yıllarda saç ekimi, yenilikçi teknikleri ve teknolojileri ile pratik ve hızlı çözümler sunan estetik uygulamaların başında gelir. Genetik, yaş ve yaşam koşullarının zorluğu nedeniyle artan saç dökülmesi sorunu için kalıcı ve risksiz çözümler sunar. Bunun yanında İstanbul’da saç ektirmek dünya çapında bir üne sahiptir. Çünkü en yenilikçi teknikler ve profesyonellerin uygulamaları sayesinde başarı oranı oldukça yüksektir. Dolayısıyla İstanbul, yerli olduğu kadar yabancı saç ektirmek isteyenleri de kendine çeken bir şehirdir.

İstanbul’da Saç Ektirmek İsteyenlerin Seçebileceği Teknikler

İstanbul’da saç ektirmek İsteyenlerin seçim yapabileceği birden farklı saç ekim tekniği vardır. Her bir tekniğin kendine has avantajları bulunurken, kendine has inceliklerinin de olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca bu tekniklerin fiyatları, iyileşme süreleri, doğal görünümlü olmaları, uygulama süreleri de değişir. Bu zengin çeşitlilik içeren saç ekim teknikleriyle işlem yapan profesyonel uygulayıcılar ise İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin en büyük avantajıdır.

Bir seansta 4000’e kadar saç kökü ekilebilen bu teknikler arasından hangisinin kullanılacağına uzman ve hasta ortak karar verir. Çünkü kişinin genel sağlık durumu, saç yapısı, köklerin alınacağı bölgenin durumu ve bütçe gibi birçok kriter belirleyicidir. Bunun yanında saç ekim işlemi sonrası iz kalma durumu ve yara iyileşmesi gibi başka faktörlerde teknik seçiminde etkilidir. Bunun yanında İstanbul’da saç ektirmek isteyen kişiler için uzmanların tercih etiği teknikler arasında bazıları daha popülerdir. Çünkü bazı uygulamalar iz ve yara oluşumunu minimize eden tekniklerle yapılır. Dolayısıyla iyileşme süreci de diğerlerine göre daha hızlıdır.

Safir FUE Tekniği

Safir madeninden elde edilen uçlarla ekim yapılan safir FUE tekniği, klasik FUE tekniğine benzer. Klasik tekniğe göre ayırt edici özelliği, safir uçlarla yapılan bir teknik olmasıdır. Bu uç ile ekilen bölge daha çabuk iyileşme eğilimindedir. Dolayısıyla kabuklanma da daha az olmaktadır.

DHI Tekniği

Kanalsız olarak gerçekleştirilen DHI saç ekim tekniği, son dönemlerde yükselişe geçen bir saç ekim uygulamasıdır. Direkt ekim olarak da adlandırılan bu yöntemde işlem silindirik ve ince iğnelerle yapılır. İğneye yerleştirilen saçlar pratik olarak saç dökülme sorunu olan bölgeye ekilir. Bu, İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği yöntemler arasında ilk sıralarda gelir.

FUE Tekniği

Dikişsiz bir saç ekim uygulaması olan FUE, FUT saç ekim tekniğinin pabucunu dama atan bir yöntemdir. Bu teknikte ekilecek saç kökleri genelde ense kökünden alınır. Ekilecek bölgede açılan kanallara ekilir. Sürecin ağrısız ve acısız yürütülmesi ise avantajları arasındadır.

Unterschiede zwischen FUE- und DHI-Techniken

Perkutan Tekniği

En doğal sonuçlar veren yenilikçi yöntemlerden biri olan perkutan saç ekim tekniği, kanallar açılarak yapılır. Yapılan mikro düzeydeki ekim sayesinde kişinin işlem yapılan bölgesinde bir iz olmaz. Özellikle nakil yapılan saç kökleri kısa zamanda yerine adapte olur ve yara izi oluşmaz. İyileşme süreci ise kısadır.

İstanbul’da saç ektirmek isteyen kişiler tüm bu tekniklerin avantajlarını ve dezavantajları konusunda kapsamlı bir araştırma yaparak seçim yapabilir. Bunun yanında bir uzmanın, yapacağı konsültasyon sonrası hangi tekniğin sizin için uygun olduğunu belirlemesi gerekir.

Güvenilir ve Kaliteli Merkezleriyle İstanbul’da Saç Ektirmek

Kalıcı saç dökülmesi yaşayanlar için saç ekimi adeta dertlerine derman bir estetik uygulamadır. Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile yapılan işlemlerin ağrısız ve acısı olması ise bu uygulamaya olan ilgiyi arttırmıştır. Bunun yanında saç ekimi dendiği zaman akla ilk gelen şehirlerin başında İstanbul gelir. Bu ünü sadece ülke genelinde değil dünya çapındadır. Çünkü İstanbul’da saç ektirmek hem güvenilir hem de kaliteli sonuçlar verir.

Dünya çapında en iyiler arasında olan İstanbul’da saç ektirmek bu ününü öncelikle profesyonel saç ekimi uzmanlarına bağlıdır. Kaliteli hizmeti, gelişmiş tıbbi teknolojileri, marka değeri yüksek klinikleri ve uluslararası yeterliliğe sahip hizmetlerinin de bu ündeki payı büyüktür. Yapılan saç ekim işlemleri sonunda ise memnun ve mutlu müşterilerin sayısının çoktur. İşte bu memnuniyet ününü her gün katlayan değerdir.

İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin büyük bir kısmının yabancı turistlerden oluşması ise işte kaliteli ve güvenilir hizmetin en açık delilidir. Her yenilikçi tekniği kliniklerine ve yetkinliklerine dahil eden uzmanlar, böylelikle hastaların bu konudaki endişelerini minimize etmektedir. Özellikle saç ekimi yapıldıktan sonra ulaşılan doğal saç görünümü sayesinde ise her hasta yeni bir hasta için referans olmaktadır. Ayrıca başarılı sonuçlar veren bu operasyonları dünya çapında en makul fiyatlarla İstanbul’da yaptırmakta mümkündür.

Bunun yanında İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin başvurdukları uzmanların alanlarında dünya çapında akademik yayınlar yapan ve ödüller alan kişiler olması da hizmetlerinin kalitesi ve güvencesinin kanıtıdır. Birçok yenilikçi ve farklı teknikler ile uygulama yapan bu uzmanlar sayesinde, kellik sorununa çare isteyenler için başvuracakları doğru bir adrestir. İşte İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin zorlanacakları en temel kriter bu uzmanlar arasında seçim yapmaktır. Bu konuda ise referanslarına ve hastalarının yorumlarına dair araştırmalar yaparak bir fikir sahibi olmak mümkündür.

İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin operasyon sonrası memnuniyetleri ise %99’a varan bir başarı oranına sahiptir. Hastalar dünya standartlarında yapılan uygulamalar sonrası hayal ettikleri doğal görünüme ulaşır. Bu da onları hem fiziki hem de psikolojik olarak tatmin eder. Çünkü ödedikleri ücretin hakkını aldıklarını görür ve kalıcı saçlarına kavuşurlar. Bunun yanında saç kaybı nedeniyle yaşadıkları kendine güven sorununu aşarlar.

Saç Ekimi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç Ekimi Sonrası Süreç

İstanbul’da Saç Ektirmek İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında hangi tekniğin en iyisi olduğu gelir. Bunun yanında biri için başarılı sonuçlar veren bir teknik diğeri için aynı başarılı sonucu vermeyebilmektedir. İşte bu noktada uzmanın konsültasyon esnasında karar vermesi şarttır. Alanında uzman cerrahları ile İstanbul’da saç ektirmek ise özellikle yabancılar için fiyatlarından dolayı çok caziptir. Çünkü verilen fiyatlar Amerika ve Avrupa’ya göre çok daha ucuzdur.

İstanbul’da saç ektirmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken konulardan biri de merdiven altı işlem yapan kliniklerdir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için kliniğin bakanlık tarafından yetkilendirildiğine bakılmalıdır. Aynı şekilde işlem yapacak uzman ve klinik ile ilgili verilen referansları da değerlendirmek önemlidir. Uluslararası standartlarla saç ekim işlemini yapan bir klinik ve uzman riskler konusunda da öngörü sahibidir. Oluşmadan önler ancak oluşması durumunda da yaptığı hızlı müdahale ile riskleri minimize eder.

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin göz önünde bulundurmaları gereken bir durumda hedefleri konusunda gerçekçi olmalarıdır. Çünkü teknoloji gelişmiş olsa da ekim sonrası aniden çok gür saçlara ulaşmak mümkün değildir. Bunun yanında donör bölgenin durumu da belirleyicidir. Ayrıca kişinin sağlık sorunları olup olmaması da beklentilerinin daha gerçekçi olmasını sağlar.

İstanbul’da saç ektirmek Ankara, Bursa, İzmir gibi birçok büyükşehir de olduğu gibi oldukça revaçtadır. Ayrıca birçok yabancı turist tatile geldiklerinde saç ekimi yaptırmak istemektedir. Bunun sonucu bazı ünlü kliniklerin şubeleri tatil beldelerinde de açılmıştır. Bunun yanında müşterilerine en iyi hizmeti vermek isteyen birçok klinik hastalarına VIP hizmet verir. Havalimanından alır, hoteline yerleştirir ve tüm saç ekim sürecini takip eder.

Özetle; saç dökülmesi sorununu kalıcı olarak aşmak artık hem teknoloji hem de uzmanlarımız sayesinde kolay. Günümüzde İstanbul’da saç ektirmek için pek çok kişinin ortak bir nedeni var. Çünkü İstanbul kaliteli, güvenli, daha ekonomik ve konforlu saç ekimi için en doğru lokasyon.

Dr Can Esthetic VIP Hizmetlerinden Saç EkimiObezite Estetik CerrahiTüp Bebek ve Diş Estetiği  hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz,  Saç Ekimi hakkında çok daha bilgi için Saç Ekim Teknikleri sayfamızdan merak ettiklerinizi öğrenebilir, Randevu sayfamızdan hızlıca randevu oluşturabilir ve çok fazlası için bize İletişim sayfasından tüm öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

blank

Saç Tedavilerinde Medikal Yöntemler

Saç Tedavilerinde Medikal Yöntemler Dış görünüşün en önemli parçalarından olan saçlar; stres, genetik faktörler, vitamin eksikliği gibi unsurlar karşısında dökülmelere maruz kalırlar. Kimi zaman kullanılan

Sedasyon İle Uyutularak Saç Ekimi

Sedasyon İle Uyutularak Saç Ekimi

Sedasyon İle Uyutularak Saç Ekimi Saç ekimi kadından erkeğe herkesin talep edebileceği bir operasyondur. Birçok farklı sebep dayanan dökülmelerinizin ardından doğal bir görüntüye kavuşmak istersiniz.

blank

Sakal Ekimi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Sakal Ekimi Nedir ve Nasıl Yapılır? Ergenliğin belirtisi olan sakallar çıkmaya başladığı günden dökülmeye başladığı güne kadar erkekler için önemli bir meseledir. Cilt yapısı, hormonlar

blank

HIV Pozitif Hastalarda Saç Ekimi

HIV Pozitif Hastalarda Saç Ekimi AIDS hastalığının en büyük tetikleyicisi olan HIV, bağışıklık sistemine de büyük oranda zarar veren bir virüstür. Çoğunlukla kan testlerinde ortaya

blank

Saç Ekiminden Sonra Dökülme Olur Mu?

Saç Ekiminden Sonra Dökülme Olur Mu? Öncesinde saç dökülme stresini yaşayıp ardından saç ekimi işlemi yaptırdığınızda yeniden bir dökülme yaşanır. Çünkü saç ekiminden sonra dökülme

Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Dr Can Esthetic WhatsApp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button